FESTIWAL ROŚLIN GRODZISK MAZOWIECKI LISTOPAD 2023

Image
Nie możemy się doczekać! Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita po raz pierwszy do Grodziska Mazowieckiego! ??
Zapraszamy 25-26 listopada do Hali Widowiskowo-Sportowej CAIlS, przy ul. Sportowej 29. ??? Jak zawsze przywieziemy do Was duuuużo towaru. ?
Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego... nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości. Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza. ??
Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.
Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie. Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć. ??
Dlaczego warto do nas przyjść?
? Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.
? Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
? Ceny już od 5zł.
? Małe i duże rośliny oraz doniczki.
? Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
? Ogromny wybór.
? Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.
 
?Gdzie?
Hala Widowiskowo-Sportowa CAIlS
ul. Sportowa 29
Grodzisk Mazowiecki
 
? Kiedy?
25 listopada (sobota) - 8:00-20:00
26 listopada (niedziela) - 10:00-18:00
 
? Akceptowane płatności:
- karta,
- gotówka,
- BLIK.
 
? Wstęp bezpłatny
  • DATA: 25-26 listopad 2023
  • MIASTO: Grodzisk Mazowiecki
  • MIEJSCE: Hala Widowiskowo-Sportowa CAIlS, ul. Sportowa 29

Wstęp darmowy